Marketing Przy Kawie – podsumowanie i pierwsza grupa mastermind

Grupa Mastermind

Pierwsze spotkanie za nami! W miniony poniedziałek pierwszy raz lokalni przedsiębiorcy spotkali się pod szyldem “Marketing Przy Kawie”. Co udało nam się wypracować, jakie mamy plany i kiedy odbędzie się kolejne spotkanie – o tym w dzisiejszym wpisie.

Misja “Marketingu Przy Kawie”

Organizując te wydarzenie przyświecał mi prosty, banalny cel. Chciałem, by lokalni przedsiębiorcy wymienili się swoją wiedzą na temat marketingu i prowadzenia firmy. Wiem, że wzajemna pomoc, motywacja i inspiracja innymi firmami (niekoniecznie z tej samej branży) może pomóc zobaczyć więcej i znaleźć się w innym miejscu.

 

Co udało się wypracować?

  • spotkanie 8 osób z różnych branż; głównie osoby z Łukowa
  • poruszyliśmy problemy związane z budowaniem strategii marketingowej; sposoby odpisywania na nieprzychylne komentarze oraz wyzwania dotyczące reklamowania się na Facebooku
  • miałem przyjemność zaprezentować 27 pomysłów na inspiracje postów dostosowane do każdej branży
  • cieszy mnie, że większość uczestników zapisała pomysły na swoje posty i zamierzają je wdrożyć (a podglądając niektóre FP już wiem, że niektórzy przeszli od słów do czynów)
  • każdy z nas zadeklarował się do systematycznego prowadzenia swojej strony i przygotowania harmonogramu postów

 

grupa mastermind

 

Lokalna Grupa Mastermind

Grupa Mastermind, czyli inaczej grupa wsparcia, to zbiór osób, które łączą wspólne wartości, cele, problemy i wyzwania. Korzystając ze spotkań “Marketing Przy Kawie” mamy w planach stworzyć taką grupę, która zrzesza lokalnych przedsiębiorców.

Jeśli nie wiesz czym jest grupa mastermind, co możesz od niej oczekiwać i co powinieneś dawać od siebie będąc jej członkiem – 4 wybitnych facetów sukcesu wyjaśniło to w swoim podcaście. Zapis ich rozmowy znajdziesz pod TYM adresem, na łamach bloga Michała Szafrańskiego.

Nabór dopiero się rozpoczął i nie do końca wiem kiedy się zakończy i jak będzie wyglądała “selekcja” osób. Pierwszy raz staram się zorganizować taką grupę, więc zanim osiągniemy wspólnie pożądany efekt przejdziemy przez sporo błędów i prób.

 

Jeśli chcesz osiągnąć te korzyści:

  • wymienić się doświadczeniami z innymi przedsiębiorcami
  • poznać krytyczną opinię Twoich pomysłów
  • poznać ambitnych i przedsiębiorczych ludzi
  • przedyskutować swój problem w gronie osób podobnych do Ciebie

 

Zapraszamy gorąco na następne spotkanie “Marketing Przy Kawie”. Odbędzie się 8 października (godzina będzie do ustalenia), a zarezerwować miejsce możesz klikając w ten link. Zapis odbędzie się poprzez messengera.

 

>>> ZAREZERWUJ MIEJSCE NA 8 PAŹDZIERNIKA  <<<

Komentarze