EOP#015 – Skąd brać energię do działania – Mateusz Prucnal

Expand Online Podcast

Zastanawiasz się skąd brać energię do działania? Chcesz, aby Twoja motywacja nie opuszczała Cię nawet na krok? #EOP015 to bogata w mięso rozmowa z Mateuszem Prucnalem – psychologiem i przedsiębiorcą, który zarządza dużą ilością projektów w jednym czasie. Zapraszamy do odsłuchu!

Posłuchaj Wywiadu z Mateuszem Prucnalem


 

 

Mateusz Prucnal – skąd brać energię do działania?

W 15 odcinku Expand Online Podcast gościmy niezwykłego gościa. Mateusz Prucnal to psycholog, przedsiębiorca i coach. Od 2011 roku pełni funkcję Eksperta Polskiej Komisji Akredytacyjnej, gdzie zajmuje się oceną jakości kształcenia w Polsce.
7 lat temu został Prezesem Zarządu Fundacji na rzecz rozwoju – Inspirator, w której rozpoczął pracę z młodzieżą oraz przedsiębiorcami. Wspiera rozwój wielu start-up’ów oraz inspiruje do życiowej proaktywności. W 2014 roku założył firmę, która obecnie zajmuje się koordynacją projektów dofinansowanych przez Unię Europejską.

Jakie tematy poruszamy w rozmowie?

Na łamach podcastu przeprowadziliśmy bardzo merytoryczną i bogatą w mięso rozmowę. Podjęliśmy próbę rozwiązania odwiecznego dylematu który brzmi: czy lepiej prowadzić lokalną firmę w małym miejscowości, czy założyć przedsiębiorstwo w większym mieście?
Dodatkowo poruszyliśmy kwestię procedur w firmie. Czy warto je wprowadzać i wykorzystywać do ulepszania działania przedsiębiorstwa?
Mateusz także zdradza po czym poznać dobrze działającą firmę i odpowiada na pytanie, czy zawsze musimy być najbardziej innowacyjni na naszym rynku. Z naszej rozmowy poznasz także receptę na dobre zorganizowanie swojej pracy, realizując wiele projektów na raz.
Zapytałem też Mateusza, czy osoba średnio-zorganizowana jest w stanie zarządzać dobrze prosperującą firmą i jak realizować ze skutecznością strategiczne cele w firmie oraz życiu osobistym.
Wiemy, że niektórzy słuchacze dopiero rozpoczynają działalność. Dla was też mamy kilka porad. Od czego powinni zacząć początkujący przedsiębiorcy? Jakich błędów nie popełniać? – odpowiedzi już za chwilę. A tutaj możesz stworzyć Profil Idealnego Klienta.
Prezes Mateusz wyjaśnia, co motywuje go do działania i co daje mu energię każdego dnia? Podaje instrukcję, Jak w szybki sposób odzyskać energię do działania i wrócić na właściwe tory kiedy „nic nam się nie chce”.
Moim ulubionym fragmentem naszej rozmowy jest przyrównanie działania firmy do pewnego wzorca z przyrody. On skutecznie pomoże odzyskać Ci równowagę w działaniu.

Facebook Comments