Kim jest Patryk Łopot?

Nazywam się Patryk Łopot i prowadzę agencję reklamową „Expand Online”. Razem z moją drużyną stworzyliśmy ponad 200 stron internetowych oraz ponad 120 kampanii reklamowych dla małych i średnich firm. Dzięki doświadczeniu w branży moje wykłady to praktyczne podejście do zagadnień marketingu. Lanie wody i zdezaktualizowane przykłady to ogromny błąd w tej tematyce. Przekazywana przeze mnie wiedza jest zawsze aktualna i na najwyższym poziomie.

Najlepiej odnajduję się w temacie marketingu internetowego. Prowadząc kampanie w różnych branżach nabyłem cenne doświadczenie, którego przekazywanie jest moim ulubionym zajęciem zaraz po podróżowaniu. Dzięki szkoleniom na terenie całej Polski mogę połączyć obie pasje.

Praktyczne podejście do reklamy oraz doświadczenie nabyte we współpracy z innymi firmami pomaga mi kształtować nowe biznesy i budować działające kanały sprzedaży. Jestem autorem książki „Lokalny Sukces – Praktyki Promowania Małej firmy”. Przekazuję
swoją wiedzę na łamach bloga „Lokalny Sukces” i nagrywam biznesowy podcast.

Poznaj moją MISJĘ!

Od dłuższego czasu czuję potrzebę przekazania swoich przemyśleń w kwestii codziennych spraw. Wiem, że ten wpis trafi do bliskich mi osób (znajomych, rodziny, przyjaciół), którzy doskonale wiedzą czym się zajmuję. Przy odrobinie szczęścia zobaczą to też Twoi znajomi. Precyzując – na co dzień wygrywam życie. Realizuję swoje cele prowadząc firmę Expand Online i jestem spragniony zdobyć cały świat.

Podobno swoją osobą inspiruję niektórych do działania. Wbrew pozorom – nie czuję tego. Robię to co lubię i uważam za słuszne, czyli na ogół nic wielkiego. Jeśli treść na tej stronie ma przyczynić się do założenia chociaż jednej firmy, opatentowania czegoś nowego, przekazania światu Twojej myśli a w konsekwencji sprawienia, by życie było łatwiejsze – będę pisał i starał się Ciebie inspirować.

Co znajdziesz na tym blogu?

Szczerze mówiąc miesiąc temu planowałem stworzyć całą strategię na rok lub dwa do tego przedsięwzięcia. Chrzanić to. Na początku stawiam na spontaniczność, jednak każdy wpis będzie ocierał się o tematykę własnej firmy. Mam kilka słów do powiedzenia na tematy takie jak:

  • pierwsze kroki, czyli jak zacząć i czy w ogóle to się „opłaca”
  • trudności w zakładaniu firmy – czy tak naprawdę istnieją?
  • dyscyplina i rozwój czyli dwa nieodłączne elementy sukcesu
  • jak zacząć zarabiać na tym, co naprawdę się kocha i lubi robić
  • i wiele, wiele więcej

Na samym wstępie nowej przygody zaznaczam – nie jestem samozwańczym ekspertem w jakiejkolwiek branży. Czytaj i bierz to co uważasz za słuszne. Oczywiście krytyka – ta dobra i zła, jest mile widziana. Twoje komentarze pokażą mi co robię dobrze a co jeszcze muszę poprawić.

Jeśli chcesz dowidzieć się czegoś więcej o mojej misji lub sposobie działania – napisz do mnie: