Jak Sprawdzić Czy Konkurencja Reklamuje Się Na Facebooku?

Reklama Facebook

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak reklamuje się konkurencja? Dlaczego inne firmy nie narzekają na brak klientów? Być może skutecznie reklamują się na Facebooku i dzięki temu pozyskują nowe zlecenia lub zwiększają sprzedaż.
Gdzie byłaby Twoja firma, gdybyś mógł dokładnie sprawdzić, które posty są promowane i jak bardzo są skuteczne?
Przygotowałem dla Ciebie specjalny poradnik video. Znajdziesz w nim sposób na to, aby podejrzeć reklamy Twojej konkurencji i nie tylko.


 
 
Po co obserwować reklamy konkurencji na Facebooku?
Analiza konkurencji jest ważna w biznesie. Dzięki temu możemy sprawdzić co działa, a co nie. Możesz także uczy się na błędach innych i tym samym zaoszczędzić budżet na reklamę.

Wiesz, kto z konkurencji się reklamuje

Możesz sprawdzić kilka stron. Dzięki temu dowiesz się co i jak reklamują poszczególne firmy. Sam sprawdzałem wiele fanpage z różnych branż. Często dziwię się, że tak mało przedsiębiorców regularnie reklamuje się na FB.

Zyskujesz przewagę konkurencyjną

Kiedy odkryjesz, że Twoja konkurencja nie reklamuje się na FB – wykorzystaj to. Uruchom pierwszą kampanię i zyskaj przewagę nad nimi. Twoi klienci na pewno spędzają czas na FB.

Masz informację, na co wydają pieniądze

Nie każda reklama działa. To niezaprzeczalny fakt. Jeśli przez dłuższy okres czasu zauważysz powtarzające się reklamy na wybranych fanpage – to znaczy, że te reklama działa. Z reguły wyłączamy nieefektywne kampanie. Sprawdź swoją konkurencję i dowiedz się na co wydają pieniądze.
 
 

Facebook Comments