EOP#007 – Jak określić profil klienta?

Podcast

Jak dobrze znasz profil klienta Twojej firmy? Według moich obserwacji niewiele firm dokładnie wie, do kogo chce dotrzeć. Aby użyć odpowiednich kanałów, strategii i promocji musisz zacząć od początku – jasno określić profil swojego klienta. Te zagadnienie to główny temat tego odcinka.
– Jaka jest różnica, pomiędzy obecnym klientem a kontrahentem idealnym?
– Jak poznać prawdziwą opinię swoich klientów o produkcie lub wykonywanych usługach?
– Dowiedz się, dlaczego klienci decydują się na zakup u Ciebie lub konkurencji
– Jak stworzyć wzorcowy profil klienta w 4 krokach?

Jak określić profil klienta?

Przygotowanie tego podcastu było koniecznie. Przed szkoleniem „Zwiększamy Siłę Reklamy 2018” zapytaliśmy się Was z czym macie problem w kontekście reklamy firmy. Wiele osób z Was zadeklarowało, że określenie idealnej grupy odbiorców reklamy to duże wyzwanie. Postanowiłem Wam pomóc.
Ten odcinek możesz potraktować jako warsztat, którego celem będzie uzupełnienie karty „Profil Klienta” (ją znajdziesz poniżej). Dzięki temu dowiesz się kim jest Twój klient, dlaczego kupuje Twoje produkty oraz co stoi na przeszkodzie do dokończenia transakcji. Jeśli dopiero szukasz swoich klientów – pomogę Ci określić miejsca, w których znajdziesz osoby z portfelem w ręku.
Jeśli mogę prosić – napisz w jakiej branży wykorzystasz Profil Klienta. Daj znać, czy ta wiedza przyda Ci się w praktyce oraz jak technicznie mogę poprawić podcasty byś słuchał ich z większą przyjemnością. Feedback jest najważniejszy, bo każdy odcinek jest nagrywany z myślą o Tobie.

https://www.spreaker.com/user/10601867/eop-007-jak-okreslic-profil-klienta


Link do Profilu Klienta: https://lokalny-sukces.pl/wp-content/uploads/2018/07/profil-klienta.png

[mailerlite_form form_id=3]
Facebook Comments