Praktyczna Wiedza w Bezpłatnym Poradniku Wolisz Błądzić w Menadżerze Reklam, czy Skopiować Gotowe Schematy?

Dlaczego warto posiadać stronę WWW?

Skuteczne Strony Internetowe

Dlaczego warto posiadać stronę WWW? Będąc właścicielem małej lub średniej firmy musisz wiedzieć, że strona internetowa jest jednym ze sposobów reklamy oraz sprzedaży.
Często jest to pierwszy kontakt z Twoją firmą wśród potencjalnych klientów. Dlatego strona nie może zawierać tylko informacji o produkcie i firmie ale też umożliwiać łatwą obsługę. Jak można sobie wyobrazić, jej błędy mogą mieć negatywny wpływ na Twoją zdolność do generowania nowych potencjalnych klientów i zwiększania zysków.
Reasumując – nie posiadając strony WWW całkowicie, albo posiadając ją stworzoną w zły sposób – TRACISZ PIENIĄDZE!
W tym wpisie zaprezentuję Ci 5 dowodów na to, że posiadanie efektywnej strony internetowej ma znaczenie.

Posiadanie strony internetowej dla swojej firmy jest absolutnie fundamentalne w dzisiejszych czasach. Czy wiesz, że Google przetwarza ponad 3 miliardy wyszukiwań dziennie? Znacząca liczba tych wyszukiwań to konsumenci poszukujący produktów lokalnych, usług i przedsiębiorstw.
Pewnie odsyłasz wiele osób na swoją stronę ustnie, poprzez płatne reklamy i inne strategie. Dlatego też, twoja strona powinna być przygotowana do odbioru tego potencjalnego „ruchu”, dzięki czemu będzie mogła bez trudu przekształcić ich w nowych odbiorców lub klientów.
Odwiedzający będą sprawdzać Twoją stronę i używać jej jako czynnika decydującego o tym, czy firma jest lub nie jest w stanie by rozwiązać ich problem.Dodatkowo ludzie weryfikują dzięki WWW czy firma jest wystarczająco profesjonalna żeby dostarczyć produktów i usług jakich szukają.

Dostarcza potencjalnym klientom istotne informacje o firmie

Czy wiesz, że większość potencjalnych klientów będzie wykorzystywać Twoją stronę, aby zdecydować, czy chcą dać Ci swoje pieniądze w zamian za usługę lub produkt? Witryna dostarcza niezbędnych informacji na temat produktów i usług, jak również aktualnej działalności oraz danych kontaktowych.  Ważne jest, aby upewnić się, że przynajmniej masz umieszczone podstawowe informacje kontaktowe i godziny otwarcia.
Na przełomie kilku lat, nastąpił ogromny wzrost ilości osób logujących się online, na przykład aby znaleźć lokalne firmy. Wykorzystują Twoją stronę w celu zebrania wszystkich informacji potrzebnych do ustalenia, czy jesteś odpowiednią firmą dla nich.

Istota reklamy

To prawie niemożliwe, aby zareklamować swój biznes online bez strony internetowej.Podczas tworzenia blogów, gościnnych wpisów lub tworzenia kampanii marketingowej w mediach społecznościowych, ważne jest, aby zamieszczać linki do Twojej witryny.
Dzięki temu konsumenci będą mogli dowiedzieć się więcej na temat Twojej firmy, produktów i usług. Witryna jest również istotna z punktu widzenia jak wysoko pojawia się w rankingach wyszukiwarek. Pod warunkiem, że korzystasz z SEO poprawnie, wyszukiwarki takie jak Google zapewnią, żeby Twoja witryna była łatwa do znalezienia. Więc jeśli liczysz na to, żeby przyciągnąć nowych klientów (i nie oszukujmy się, kto nie liczy?) musisz posiadać w pełni funkcyjną, stworzoną pod klienta stronę.

Nadanie firmie profesjonalnego, godnego zaufania wizerunku

W dzisiejszych czasach z punktu widzenia klienta, biznes bez strony internetowej nie jest w pełni zaufaną instytucją.Posiadanie strony kreuje Twoją markę, pokazując odbiorcom i klientom, że jesteś na bieżąco. Świadczy to o Twoim profesjonalizmie oraz potwierdza, że jesteś odpowiednim wyborem. Jest to okazja, aby powiedzieć ludziom więcej o swojej firmie i budować swój autorytet jako ekspert w danej branży.
Posiadanie strony nie wystarczy, aby przyciągnąć potencjalnych klientów. Jeśli strona internetowa jest niekompletna i nieprofesjonalna, zawiera nieaktualne lub nieprawdziwe dane to musisz jak najszybciej to zmienić! Bez kompletności w działaniu to tak naprawdę wydatek, a nie narzędzie marketingowe.

Pozyskiwanie lokalnych, krajowych, a nawet globalnych klientów

Być może jedną z największych korzyści posiadania profesjonalnej strony internetowej jest jej potencjał. Dzięki witrynie możesz osiągnąć nieograniczoną liczbę potencjalnych klientów. Jest to szczególnie ważny atut dla firm, które działają na rynku globalnym. Jednak działanie w mniejszej skali również daje znakomite efekty. Przecież każdy przedsiębiorca chciałby zdominować chociażby lokalny rynek, prawda?

Pomaga zdobyć powracających klientów

Mając stronę internetową będziesz miał większe szanse na pozyskanie stałych klientów. Jeżeli dana osoba uzna, że Twoja strona jest łatwa do odwiedzenia i kupienia tego, czego potrzebują – lub uzyskania informacji – zawsze będą tu wracać.  Utrzymanie klientów jest tak samo ważne jak pozyskiwanie nowych, jeśli chodzi o zyski i przychody. Strona może naprawdę pomóc utrzymać przypływ sprzedaży pochodzący od tych, którzy kochają Twoje produkty i usługi.
PS. Interesuje Cię więcej strategii reklamowania? Już teraz pobierz Gotowe Schematy Reklamy!

- Praktyczna Wiedza w Bezpłatnym Poradniku -Wolisz Błądzić w Menadżerze Reklam,
czy Skopiować Gotowe Schematy?
  • Niepublikowane wnioski z obserwacji 193 kampanii
  • 17 przykładów zwycięskich kreacji reklamowych
  • Symulacje budżetów (i efektów), które się zwrócą
  • Grupy odbiorców - sprawdzone ustawienia
  • + BONUS - 7 Metod Optymalizacji Lejka Sprzedażowego
  • + BONUS #2 - Instrukcja wdrożenia krok po kroku
Zostaw email i odbierz bezpłatny poradnik!

Facebook Comments Box